O firmie

Carolineart

Projekty

wnętrz mieszkalnych, użyteczności publicznej, mebli

Metamorfozy

poszczególnych pomieszczeń: łazienki, kuchni, salonu, garderoby...

Porady

home staging, nadzór wykonawczy, sprawdzone ekipy remontowe, realizacje pod klucz na terenie całego kraju.

Pracownia Carolineart założona została w 2012 roku przez Karolinę Strzelczyk. Zrealizowaliśmy kilkaset projektów, które publikowane były również w prasie branżowej. Każdy projekt dopasowywany jest do indywidualnych wymagań oraz budżetu nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze projekty wyróżnia funkcjonalność, jakość, dbałość o detal oraz ponadczasowość. Do Państwa dyspozycji oddajemy swoją wiedzę, doświadczenie i wyobraźnię proponując różne formy współpracy przy aranżacji wnętrz, począwszy od jednorazowych konsultacji po kompleksową obsługę inwestycji w imieniu klienta.

Pracownia działa na rynku krajowym oraz zagranicznym oferując projekty wnętrz mieszkalnych oraz przestrzeni komercyjnych. W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze propozycje branży wyposażenia wnętrz. Współpracujemy z zaufanymi wykonawcami z różnych branż. Po zakończeniu projektu udzielamy gwarancji na całą prowadzoną przez nas inwestycję.

Jesteśmy przekonani, że wieloletnie doświadczenie i wiedza profesjonalistów w połączeniu z zaangażowaniem oraz odpowiednim planowaniem pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty. Oddaj projekt w recę profesjonalistów dzięki czemu zaoszczedzisz czas oraz unikniesz kosztownych pomyłek.

Etapy tworzenia projektu

25%

Spotkanie z klientem

50%

Przygotowanie rysunków i wizualizacji

75%

Realizacja dokumentacji technicznej

100%

Nadzór nad realizacją projektu